Loading
SUN CLUB SİDE HAKKINDA

Hayallerin Ötesinde

Hotelimiz , siz misafirlerimiz konforu dikkate alınarak 2014 yılında yeniden dizayn edilmiştir.Modern donanım,uydu TV, lüks ve rahat yatak,Split Klima,para kasası (ücretli) ,mini buzdolap,Wc/Banyo,Saç kurutma makinesi,odada ve banyoda telefon ( direk bağlantılı) balkon-teras 1. kat odalarda yer döşemesi seramik,2.kat odalarda laminat.

AKTİVİTE ve EĞLENCE

Hamam

Otelimiz bünyesinde hizmet veren Sultan Hamamda,hamam keyfi, farklı masajların ve cilt bakımlarının yapıldığı hizmeti almak ayrıcalıktır.

AKTİVİTE ve EĞLENCE

Plaj

Deniz ile otelimiz arası 90 mt ,otelimize ait kendi plajımız arası 320 mt sığ , berrak denizi ile altın kumları misafirleri davet edercesine beklemektedir.

AKTİVİTE ve EĞLENCE

Animasyon ve Eğlence

Deneyimli animatörler eşliğinde günlük aktiviteler ( dart ,masa tenisi, voleybol, su jimnastiği, yer jimnastiği,havuzda su oyunları ) akşamları küçük gösteriler tatilinize eğlence sunmaktadır.

AKTİVİTE ve EĞLENCE

Fitness

Uzun kumsalda spor yapmanın keyfi güzel olsa da salonları tercih edenler için fıtnes salonumuz hazır bir şekilde hizmet vermektedir.

AKTİVİTE ve EĞLENCE

Restaurant ve Barlar

Balık ve Osmanlı A la cart olmak üzere ,açık ve kapalı restoranlarda güler yüzlü personeli ile lezzetli yemekleri çeşitli içkiler eşliğinde misafirlerimize sunulmaktadır.

AKTİVİTE ve EĞLENCE

Yüzme Havuzu

Deneyimli animatörler eşliğinde günlük aktiviteler ve su oyunları, akşamları ise küçük gösteriler tatilinize eğlence katacaktır.